Bdsm praktiky hluboke koureni

Mám problém s tím, že vibrátor se kterým se učím dře.. Na čem jiném trénovat? Primárně trénujte na něčem pevnějším — pevný banán, úzká okurka, hračka pokud možno ne silikonová, ale třeba gelová…. Musíte postupně a pomalu — to není to otázka 5 minut 1x, ale pravidelně třeba každý den trochu, trochu, trochu dál… Je to postupné a pomalé — rozhodně nic nedělejte násilím či rychle.

Nedoporučuji tlačit — je to otázka pomalého trénování klidně jen o pár mm. Jde to pomalu, ale výsledek stojí za to při partnerských hrátkách. TO se nedá přesně říci, celkově by se to nemělo přehánět, aby nedošlo k zabránění dýchání — při tak hlubokém orálu je dobré mít partnera, kterému naplno věříte, že vás nepřidusí neublíží vám. A je nějaká technika když ho má cca těch 20cm??? Není už žádná jiná — pokud má takové rozměry, tak ho pojme leda žena s obdařenějšími ústy větším průměrem.

Některé velikosti penisu jsou sou už nad možnosti běžných žen bohužel…. Nejvhodnější poloha je, když si lehnete na záda na postel a hlava vám bude lehce přesahovat přes hranu postele. Tím srovnáte úhel mezi ústa a krkem a zlehčíte tak hluboký průnik penisu. Ale samozřejmě ne všechny velikosti penisu jdou pojmout do úst. Většinou do 20 cm jsou slečny schopné s trochou cviku zvládnout. Já měl několik partnerek a ty teda si daly můj úd do pusy celý až ke kořenu. Mám klasika 16 cm. A bylo to neskutečné, nádherné,super.

Přispěji svým názorem do mlýna: Setkal jsem se s podobnou slečnou a ta se to nemusela nikdy učit — prostě neměla problém s 17 cm až nadoraz — napoprvé. A já zase nesouhlasím s tím, že je Deep Throat možný jen vleže na zádech.

Dělám ho vkleče nad partnerem a úplně v pohodě: A pohled z druhé strany. Nesouhlasím s názorem v článku — tréning v ústraní. Zaprvé hrozí, že bude partner přemýšlet, který jeho předchůdce vás to tak hezky naučil. Zadruhé je úžasné pracovat na tom společně, pomalu a polehoučku.

Vaše radost z výsledného mistrovství bude společná a úžasná. Ráda bych zde uveřejnila svoji zkušenost s Deep Throat, čili hlubokým hrdlem. Minulý partner po mě vyžadoval tuto techniku, přestože jsem o ní nikdy neslyšela. Jelikož mě do této techniky nutil, protože prý jeho bývalá ji ovládala perfektně, tak se nedařilo.

Prostě jsem měla jen návaly dávení a moc hluboko se do mě partner penisem nedostal. Tohle nucení do hlubokého orálu došlo do takové hranice, že jsem se s ním kvůli tomu rozešla. Po určitém čase jsem však poznala nového muže, se kterým jsem po čase začala sexuálně žít.

Do ničeho mě nenutil a vše bylo nádherné. Jednoho večera jsem mu chtěla udělat radost, tak jsem si vzpoměla na deep throat, přestože mi tento hluboký orál můj bývalý partner takřka znechutil. Jenže s novým přítelem bylo vše jiné.

Přestože jeho penis má větší rozměry než mého ex, tak se mi po pár zásunech podařilo dostat ho celého do úst. Nechte nás, abychom o vás pečovali po svém a ve svém tempu a třeba časem dojde i na vše nejtajnější přání!!! Využitím tohoto formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů touto stránkou - viz naše podmínky. Currently you have JavaScript disabled.

In order to post comments, please make sure JavaScript and Cookies are enabled, and reload the page. Click here for instructions on how to enable JavaScript in your browser. Tyto sexshopy vám doporučujeme , protože u nich sami nakupujeme sexuální hračky na testy a vždy jsme dostali kvalitní kousky za skvělou cenu:.

Návody na sexuální hrátky Sexuální praktiky a jak na ně. Hluboký orální sex — návod Bez cvičení to nepůjde I větší rozměry zvládnete Muži jeho hloubku milují A co vlastně finální polykání? A co vaše zkušenosti? Natálie je členem našeho týmu již několik let. Sice je tato dívka velice stydlivá , ale i přesto se ráda věnuje lechtivým tématům.

Recenze pomůcek nejsou jejím oblíbencem, za to ráda zpracovává nová hesla do slovníčku. Čerpá inspiraci nejen u nás, ale i v zahraničí. Srpen 1, Odpovědět. Srpen 4, Odpovědět. Březen 21, Odpovědět. Březen 22, Odpovědět. Hezký den, bohužel pro vás nejsme erotická seznamka a nemáme svolení druhé strany s předáním kontaktu, takže takové seznámení musíte zkusit jinde.

Červen 13, Odpovědět. Únor 11, Odpovědět. Únor 13, Odpovědět. Únor 14, Odpovědět. Září 19, Odpovědět. Září 20, Odpovědět. Listopad 16, Odpovědět. Listopad 17, Odpovědět. Hezký den, zkuste oloupaný banán, ale dávejte pozor na to, abyste se jím nezadusila při hlubším zásunu, při kterém by se mohl zlomit. Květen 1, Odpovědět. Květen 2, Odpovědět. Květen 11, Odpovědět. Květen 12, Odpovědět. Praktika tedy spočívá v potlačení dávícího reflexu a zasunutí penisu hluboko do krku. Tento článek nemusí číst nikdo, kdo po tom netouží, nemá rád, když slintá, nemá trpělivost trénovat atd….

Tahle praktika není pro každého a patří spíše mezi vyšší dívčí. Některá možná bude mít talent, ale většina žen bude muset chvíli trénovat, než si soulož do krku užije.

Nicméně je to něco za co na sebe budete hrdá, protože to není zadarmo a na partnera to většinou udělá dojem. V žádném případě nespěchejte a nedělejte nic násilím. Pokud jste viděli filmy ve kterých jsou ženy svázané a nucené tak na to zapomeňte.

Je to fejk a mají za sebou spoustu práce. Úplně nejlepší je začít trénovat se lžičkou. Dáte jí dolednice nachladit, ale pozor nachladit ne do mrazáku zmrznout!!! Potom budete opatrně přikládat lžičku na kořen jazyka a do krku tak, až se Vám bude nadavovat. Chlad tento pocit trošku zpomalí. Tohle zkoušíte celkem dlouho. Když jste sama, máte čas tak trénujte, ale nedoporučujeme u toho nic jíst. Takže u zmrzliny fakt ne. Vždy byste měla trénovat alespoň hodinu po jídle.

Když začnete nadavovat, přestaňte, opravdu nic neurychlíte tím, že se vyzvracíte. Za několik dnů budete mít pocit, že už lžičkou přejíždíte a dokážete zdárně krotit nepříjemný pocit.

Téměř vždy když něco vyvolává nepříjemné pocity je jen krůček je proměnit v příjemné. Spousta nervových zakončení se dá i využít.

Potom je možné začít trénovat s měkčím předmětem. Banán není vhodný, musí to být něco z čeho nehrozí, že se kousek odlomí. Ideálně když je to bez chuti a po naslinění klouže např gelové dildo.

To je fáze, kdy budete trénovat dávení plnějším předmětem, pořát dokola. Zasunovat budete vždy nachvilku a budete dost slinit.

.

BRUNETKY SEX S BRATREM

Dobrá, přiznávám, že orální sex se leckdy používá v praktikách BDSM a má za úkol ženu co nejvíce ponížit. To ale v běžném sexu rozhodně neplatí. U muže je to spíš otázka důvěry a lásky , když svoje citlivé nádobíčko svěří puse své partnerky. Přece jenom, zuby ho mohou pěkně poranit, byť nechtěně, takže tady je velký kopec důvěry vážně potřeba. A jestli se vám to i přesto nelíbí, můžete vyzkoušet některou z poloh, při které se ústy vzrušujte oba vzájemně.

Tady už nemůže být o žádném ponižování řeč, že? Je bohužel pravda, že sperma většiny mužů nevoní a nechutná sotva nejlépe. Stačí, když mu zhruba hodin před sexem upravíte jídelníček. Řádně mu to odůvodněte a určitě bude souhlasit. Především jablko banán, ananas nebo hroznové víno.

Čerstvé nebo ve formě džusu. Dodá spermatu příjemně nasládlou chuť. Některé koření , např. Opět se projevují sladce. Alkohol, kouření a kari a chilli — obsažené toxiny a aromatické látky chutnají hořce, a to vážně hodně. A když to vezmeme pěkně od začátku, kdo říká, že se při orálním sexu musí vždycky ejakulovat?

Klidně ho použijte jako předehru k běžnému styku. A až budou oba kluci pěkně natěšení, vpusťte je do svého domečku. Další možností je vystříknuté sperma nasměrovat třeba na svá prsa nebo v nejhorším případě do kapesníku. Jen se vyhněte vlasům, docela špatně se odtamtud odstraňuje. Tady ale budete muset požádat partnera o malou spolupráci. Popsané praktiky můžete používat i na střídačku. A až budete mít chuť, klidně orální sex dotáhněte až do konce.

Pro muže je to vážně vzrušující. Na předchozích řádcích jsme si prozradili, proč se do orálního sexu pustit.

A teď si pěkně pomaličku kážeme, jak na to. Jsou věci, které byste měli před samotným aktem doopravdy znát! To je vážně důležité, protože každému muži se líbí něco jiného.

To mi potvrdil i můj kamarád Milan H.: Prý na to tak byla zvyklá od bývalého partnera. Já ale dávám přednost pomalejší tempu a miluju zlobení jazykem. Naštěstí to brzy pochopila. Nejjednodušší cestou, jak od partnera získat potřebné informace, je prostě se ho zeptat.

Ne vždycky ale podobná komunikace funguje na potřebné úrovni. Můžete ho také požádat, aby vám ukázal, jak masturbuje. Taky s tím máte problém? Vyzkoušejte prostě metodu pokus-omyl. Zkoušejte různé techniky a občas po partnerovi mrkněte, co on na to. Palec dolů nebo nahoru bude více než výmluvný. Ano, právě tohle se mužům vážně líbí. Navíc žena si tím vyloženě říká o pochvalu. Je totiž těžké mluvit k někomu, kdo má oči upřené pořád jen někam hluboko do klína.

Občasné pohledy do tváře navíc působí přirozeně. Muži se rádi dívají a vzrušuje je to. Když zhasnete, je to jako byste servírovala kremroli bez šlehačky.

A nezapomeňte na nějaké sexy prádélko. Na ženu v průhledné košilce je přece jenom lepší pohled, než na plandající babičkovské pyžamo. Nic naplat, penis není vibrátor. A tahání předkožky sem a tam může občas pěkně drhnout. Nejlepším lubrikantem jsou samozřejmě vaše vlastní sliny , ale klidně můžete použít i profesionální lubrikační gely z obchodu. Varianty určené přímo pro orální sex chutnají po ovoci nebo po čokoládě, příjemně voní a nelepí. Je to dobré i pro pro občasné zpestření.

Orální sex není jen o tom, jak silnou a velkou máte pusu. Navíc samotné sání rty začne být brzy pěkně nepříjemné. A můžete si dokonce vykloubit čelist. Připravte si tedy ruce, nebo aspoň jednu. Možností k použití je spousta. Můžete například jemně mačkat partnerova varlata , zatímco se jazykem věnujete jeho žaludu. Dobré je i tzv. Stručně řečeno, ruka kopíruje na penisu pohyby úst. Pěkně nahoru a dolů. Za pomoci ruky můžete také zabránit tomu, aby vám penis vklouzával příliš hluboko do úst.

Prsty jednoduše obejměte kořen penisu a je to. Věřte tomu, nebo ne, ale muži mají víc než jednu erotogenní zónu. Takže než se vrhnete na samotné nádobíčko, zkuste ho pár minut laskat jinde. Ušní lalůčky, krk, prsní bradavky, zadeček… vše je povoleno. Navíc muž se díky tomu vzruší a vy nebudete muset začínat orální dráždění od nuly, protože jeho penis se vám postaví vstříc.

Jestliže přece jenom začínáte s penisem ala spící Růženka, dejte si na čas. Penis nejdřív jen olizujte a drážděte jazykem. Na přetahování předkožky bude dost času, až se trochu napřímí. Jinak by to mohlo být nepříjemné. Představte si, že lížete zmrzlinu nebo lízátko. To je ta správná technika. Dlouhé tahy jazykem od kořene penisu až ke špičce jsou vážně příjemné. A úplně nejlepší jsou na jeho spodní straně. Mužské nádobíčko je velmi citlivé.

A obzvlášť to platí o tenkém proužku kůže zvaném uzdička , který spojuje kůži předkožky s tělem penisu. Najdete ji na spodní straně. Stačí jen lehké otření zuby a problém je na světě. Dávejte si proto pozor. Jestliže vás začínají bolet ústa, dejte si radši na chvíli pauzu a vzrušujte ho rukou. Je to lepší, než bolestivý kousanec z nepozornosti. Docela jednoduchá nenáročná technika, které se mužům velmi líbí. Vsuňte penis do pootevřených úst jen tak hluboko, jak je vám to příjemné. Pevně obemkněte rty a pak začnete hlavou kroužit pomalu po směru hodinových ručiček.

Většinou do 20 cm jsou slečny schopné s trochou cviku zvládnout. Já měl několik partnerek a ty teda si daly můj úd do pusy celý až ke kořenu. Mám klasika 16 cm. A bylo to neskutečné, nádherné,super. Přispěji svým názorem do mlýna: Setkal jsem se s podobnou slečnou a ta se to nemusela nikdy učit — prostě neměla problém s 17 cm až nadoraz — napoprvé.

A já zase nesouhlasím s tím, že je Deep Throat možný jen vleže na zádech. Dělám ho vkleče nad partnerem a úplně v pohodě: A pohled z druhé strany.

Nesouhlasím s názorem v článku — tréning v ústraní. Zaprvé hrozí, že bude partner přemýšlet, který jeho předchůdce vás to tak hezky naučil. Zadruhé je úžasné pracovat na tom společně, pomalu a polehoučku. Vaše radost z výsledného mistrovství bude společná a úžasná. Ráda bych zde uveřejnila svoji zkušenost s Deep Throat, čili hlubokým hrdlem.

Minulý partner po mě vyžadoval tuto techniku, přestože jsem o ní nikdy neslyšela. Jelikož mě do této techniky nutil, protože prý jeho bývalá ji ovládala perfektně, tak se nedařilo. Prostě jsem měla jen návaly dávení a moc hluboko se do mě partner penisem nedostal.

Tohle nucení do hlubokého orálu došlo do takové hranice, že jsem se s ním kvůli tomu rozešla. Po určitém čase jsem však poznala nového muže, se kterým jsem po čase začala sexuálně žít. Do ničeho mě nenutil a vše bylo nádherné. Jednoho večera jsem mu chtěla udělat radost, tak jsem si vzpoměla na deep throat, přestože mi tento hluboký orál můj bývalý partner takřka znechutil.

Jenže s novým přítelem bylo vše jiné. Přestože jeho penis má větší rozměry než mého ex, tak se mi po pár zásunech podařilo dostat ho celého do úst. Nechte nás, abychom o vás pečovali po svém a ve svém tempu a třeba časem dojde i na vše nejtajnější přání!!! Využitím tohoto formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů touto stránkou - viz naše podmínky. Currently you have JavaScript disabled. In order to post comments, please make sure JavaScript and Cookies are enabled, and reload the page.

Click here for instructions on how to enable JavaScript in your browser. Tyto sexshopy vám doporučujeme , protože u nich sami nakupujeme sexuální hračky na testy a vždy jsme dostali kvalitní kousky za skvělou cenu:.

Návody na sexuální hrátky Sexuální praktiky a jak na ně. Hluboký orální sex — návod Bez cvičení to nepůjde I větší rozměry zvládnete Muži jeho hloubku milují A co vlastně finální polykání? A co vaše zkušenosti? Natálie je členem našeho týmu již několik let.

Sice je tato dívka velice stydlivá , ale i přesto se ráda věnuje lechtivým tématům. Recenze pomůcek nejsou jejím oblíbencem, za to ráda zpracovává nová hesla do slovníčku.

Čerpá inspiraci nejen u nás, ale i v zahraničí. Srpen 1, Odpovědět. Srpen 4, Odpovědět. Březen 21, Odpovědět. Březen 22, Odpovědět. Hezký den, bohužel pro vás nejsme erotická seznamka a nemáme svolení druhé strany s předáním kontaktu, takže takové seznámení musíte zkusit jinde. Červen 13, Odpovědět. Únor 11, Odpovědět. Únor 13, Odpovědět. Únor 14, Odpovědět. Září 19, Odpovědět. Září 20, Odpovědět. Listopad 16, Odpovědět. Listopad 17, Odpovědět.

Hezký den, zkuste oloupaný banán, ale dávejte pozor na to, abyste se jím nezadusila při hlubším zásunu, při kterém by se mohl zlomit. Květen 1, Odpovědět. Květen 2, Odpovědět. Květen 11, Odpovědět. Květen 12, Odpovědět. Duben 18, Odpovědět. Duben 20, Odpovědět.

Listopad 22, Odpovědět. Červen 5, Odpovědět. Březen 2, Odpovědět. Má li nějaká slečna, paní zájem trénovat nezjištně vypomohu.. Červen 28, Odpovědět. Červen 26, Odpovědět. Červen 10, Odpovědět. Květen 9, Odpovědět. Prémiové venušiny kuličky Whoop.

Poradna o sexu — ptejte se více jak dotazů Petr: Poradna o sexu — ptejte se více jak dotazů.

MASÁŽ PENISU ESTER LÁDOVÁ

Srpen 4, Odpovědět. Nicméně je to něco za co na sebe budete hrdá, protože to není zadarmo a na partnera to většinou udělá dojem. Je totiž těžké mluvit k někomu, kdo má oči upřené pořád jen někam hluboko do klína. Když zhasnete, je to jako byste servírovala kremroli bez šlehačky. Některé kořenínapř. Květen 11, Odpovědět. Informace Print this page