Amateri z sex s matkou

amateri z sex s matkou

Dcerka přistihne matku při Matka načapá dceru při mrdání. Povedená rodinka - šok. Otec se synem ošukají brunetu. Kuřba od holky a její Borec oprcá manželku a tchýni. Synek uspí macechu a pak ji Babička, máma a dcera. Máma načapá syna, jak si Máma píchá se synem.

Parádní máma píchá se synem. CIkánská máma prcá se synem. Nechal se vymrdat mámou a Fotřík se synem vomrdaj Máma mrdá se synem. Rodinná trojka matky s dcerou Zrzabá babča šuká se synem. Zrzka píchá se synem. Krásná máma se synem.

Mamča píchá potají se synem. Vytáhl jsem ho ven. Svlékl jsem si z něj punčocháče a uchopil jejich mokrý konec jako řemen. Začal jsem jí s nimi pleskat přes půlky a přes obličej.

Pomalu jsem se uklidňoval. Díval jsem se na její mokrý obličej a musel jsem přiznat: Svalil jsem se do křesílka a ještě jsem se přikryl dekou z postele. Čurák mě bolel a pálil od punčocháčů. Díval jsem se, jak si otírá obličej do mé košile a leze po čtyřech k Tonymu na gauči. Díval jsem se, jak mu bere do svých nenasytných úst jeho ocas a pomalu mu ho kouří. Tony začal mručet a pomalu se probíral.

Usnul jsem, jako když mě do vody hodí. Když jsem se probudil, chvíli jsem nevěděl, kde jsem. Ale hlasité vzdychání a vrzání gauče mi to připomnělo velice rychle. Tony ležel na zádech a Gábina mu rozkročená dřepěla nad obličejem. Jednu nohu měla na zemi a divoce mu kouřila povadlého ptáka. Tony měl jednu ruku zvednutou a opřenou o loket. Na jeho ruce vražené v kundě divočila a poskakovala Gábina a rozvrzávala gauč. Zamrkal jsem a pak jsem se vyděsil. Jestli nepřestanou, tak matku probudí, prášek neprášek.

Tony mě neslyšel, druhou ruku zaměstnanou mačkáním koziček a Gábina vyváděla jako smyslů zbavená. Snažil jsem se je utišit. Jenže se to nedalo.

Když jsem se otočil, všiml jsem si, že druhé dveře jsou pootevřené. Předtím jsem si jich ani nevšiml. Asi vedly do druhého pokoje. Když jsem se podíval pozorněji, uviděl jsem za nimi nějaký pohyb. Tak jsem se posunul víc do stínu od lampičky a zachumlal jsem se do deky. Začal jsem uvažovat, nemůže to být nikdo jiný, než matka, Gábina říkala, že bráška je sám doma a domů se vrátily samy.

Dělal jsem, že spím a pozoroval, co se bude dít. Když šmíruje, tak nás nevyhodí. To už by dělala vyrvál. Pozorně jsem se díval do škvíry a oči si zvykaly na tmu. V šeru druhé místnosti stála u škvíry matka Gábiny v černé noční košili, ze které jí prosvítalo bílé tělo.

Jednu ruku měla pod vykasanou noční košilí, kterou si honila píču a druhou si mačkala kozu. Sledovala Tonyho s Gábinou a hryzala si ret. Gábina Tonymu postavila čuráka a otočila se, aby si ho vrazila do kundy na stojáka. Začala na něm poskakovat a mačkala si kozičky.

Vstal jsem a postavil jsem se za ní. Díval jsem se, jak do ní vjíždí Tonyho utahovák, a honil jsem si ocas, aby se mi zase postavil. Po očku jsem se díval na druhé dveře. Trochu víc se pootevřely. Uchopil jsem Gábinu za ramena a stlačil jsem ji dolů, aby na mě vystrčila prdelku. Půlky prdele jsem natočil směrem ke dveřím, abych poskytl pozorovatelce náležitou podívanou.

Začal jsem masírovat zezadu kundu a rozmazával její šťávy na anální díře. Pomalu jsem přikročil a začal pomalu zasouvat svůj ocas do prdele. Gábina začala vzdychat, jak můj čurák zvyšoval tlak i v její kundě a já jsem do rytmu začal přirážet. Když se zvedala, aby si povysunula jeden čurák z kundy, narážela se na můj v prdeli. Pootočil jsem hlavu a zadíval se nepokrytě do škvíry. Fascinovaně se dívala na zadek své dcery, jak je nabodávána na dva čuráky a vůbec si nevšimla, že se dívám, jak při tom divoce onanuje svojí píču.

Když zachytila můj pohled, celá ztuhla. Pootevřel jsem rty a olízl si je. Mimoděk udělala to samé. Najednou sebou škubla a zmizela. Vytáhl jsem svůj ocas z Gábiny prdele, na což zareagovala nespokojeným zakňouráním a šel jsem se podívat, kam zmizela.

Dveře skutečně vedly do druhého pokoje. Potichu jsem prošel a uviděl ji. Stála ve stínu a zírala na mě. Jestli chceš vidět znásilnění, tak se koukej" přešel jsem do drsného tykání.

Strhl jsem jí k sobě a roztrhnul jí košilku od shora až dolů. Zalapal jsem po dechu. Mezi nohama měla zastrčenou čabajskou klobásu, která ji koukala z kundy.

Šmíráku" ječela a rvala se se mnou. Neodpověděl jsem, jenom jsem se sklonil a políbil jí drsně na ústa. Chvíli se ještě zmítala, ale pak zmlkla a přisála se na mě. Vedle ustalo hekání a já jsem se po očku díval ke dveřím. Udivený pohled Gábiny, která nakukovala škvírou, mě trochu zaskočil, myslel jsem, že o ní ví, že to je nějakým způsobem domluveno.

Tonda nekompromisně stáhl Gábinu k sobě a za chvíli se zase ozývalo hekání. Začal jsem jí při líbání hladit velká prsa, měla je tvrdá jako kámen. Zmáčkl jsem jí vystouplé ohromné bradavky. Dávej pozor, ještě kojím, bolí to. S tím jsem neměl zkušenosti. Rychle jsem jí přestal mačkat kozy a přesunul svou pozornost na klobásu, která ji koukala z píči.

Uchopil jsem ji a jemně s ní začal pohybovat. Začala se hýbat do rytmu a já ji vytáhl. Zatlačil jsem ji ke stolu, který stál uprostřed místnosti a posadil ji na ně tak aby nohy směřovala ke kraji a roztáhl jsem jí stehna. Zabořil jsem svůj obličej do její kundy, chlupaté jako černá ovce. Cucal jsem a kousal. Sál a olizoval jsem jí stehna. Nebylo to vzdychání, spíš něco jako hrdelní vrčení.

Olízal jsem jí anál a přitiskl k němu našpulené rty. Jazykem jsem jí ho pootevřel a plivl jsem jí plnou pusu slin do řitní díry. Když jsem jí takhle promazal, hmátl jsem po klobásce. Lízal jsem ji kundu a při tom přiložil klobásu koncem k prdeli. Byla celá kluzká a vklouzla tam snadno. Nechal jsem jí jen tak na krajíčku a trochu jsem s ní jezdil sem a tam. Chtěla protestovat, ale nebylo jí to nic platné.

To ji vytrhlo z rozkoše a vypadla z rytmu. Vedle z pokoje se ozývalo vzdychání a výkřiky Gábiny. Tonda měl slabý začátky, ale pak to stálo za to. Dokázal udělat tak tři čísla za noc, ale mrdal vždycky mnohem déle než já. Mě zase nedělaly problémy častý soulože. Hned mi stál a zase stříkal. Teď jsem se věnoval Helenině chlupaté píče a prdeli.

Poslouchal jsem, jak se vedle páří její dcera, divoce mrdána nadrženým kámošem. Začal jsem si v podřepu masírovat žalud a připravoval se na šukání. Helena slastně mručela, když jsem přestal tlačit klobásu do prdelky, kterou asi ještě nepoužila, protože byla úzká jako panenská kunda a věnoval se lízání a cucání poštěváka.

Když jsem ho tam měl až po koule, zjistil jsem, že ani zdaleka nedosáhnu na dno. To mě dožralo a hmátl jsem zase pro klobásu. Nacpal jsem jí kus do její úzký prdele až začala sténat.

Najednou jsem měl čuráka akorát! Začal jsem přirážet a rukou jsem pomáhal klobásce vnikat hloub. Jelikož jsem měl svůj dnešní vrchol za sebou, šukal jsem jako mimochodem a přitom jsem si mámu Gábiny náležitě prohlížel. Vypadala docela zachovale, v obličeji měla jen pár vrásek kolem očí a její tělo bylo měkké, ale pevné.

Zadek měla jako kobyla, ale k ní patřil. Kundu chlupatou jako kozácká čepice, cecky ohromný, temně hnědý bradavky trčely do stran s kolíky jako špunty od kopaček. Měla je celý rudý a jemně protkané modrýma žilkama. Tvrdý, jak byly nalitý mateřským mlékem a prudce sebou komíhaly, jak jsem přirážel. Najednou jsem si všiml, že jí začíná z bradavek vytékat průsvitná, mléčně zakalená tekutina.

Stékala ji po kapičkách po kozách a tvořila jí na kůži jemné cestičky. Helena sténala a její hrdelní vrčení se ozývalo téměř bolestivě. Uchopila se za ňadra, aby se ji při mrdání tolik neházely a upřela na mě prosebný pohled. Zvolnil jsem přirážení a jenom jsem tak klouzal na kraji kundy.

Naklonil jsem se, abych dosáhl ústy k bradavkám a olízl jsem opatrně pár kapek. Chutnalo to divně ale ne zle. Jako teplá, bílá lepící pasta. Cítil jsem škrob a něco, co vzdáleně připomínalo mléko hodně naředěné vodou. Nebylo to zase tak nepříjemný a Helenu to vzrušovalo, viděl jsem, jak slastně přivírá oči a mačká si jemně prsa, aby vyteklo zase pár kapek.

Uchopil jsem jednu bradavku mezi rty a začal jemně sát. Na jazyk mi začala tryskat teplá tekutina a já ji začal polykat. Jemný pramínek mléka mi stékal do krku a Helena mrouskala jako kočka. Najednou si stiskla obě prsa, jak jí přišel orgasmus.

Přitom mě ústa zaplavila spousta mateřského mléka. Druhý cecek mě skropil vlasy a všude bylo cítit mléko a pot. Jako odvetu jsem jí zarazil čuráka do píči, co jsem mohl nejhloub a začal stříkat.

Poznala to a mačkala si kozy, že z nich stříkalo jako z fontány. Padl jsem na ni, na mokrý tělo od mléka, mezi kozy, z kterých teklo. Helena mě ze sebe drsně setřásla a přitlačila mě k zemi. Otočila se a dřepla si nad můj obličej. Přimáčkla se svou píčou mokrou od kundích šťáv a plnou semene na můj obličej a začala rejdit, až mi celý obličej zamatlala mrdkou.

Dráždila si svůj naběhlý poštěvák o můj nos a strniště co mi vyráželo na bradě. Nachýlila se a vcucla můj zvadlý ohon do pusy tak prudce, že jsem zařval do její kundy.

Asi se jí to líbilo, protože začala cucat tak, že jsem se svíjel. Bylo to přesně na hranici mezi příjemným a bolestivým. Zvedl jsem ruku a vší silou jsem jí praštil přes prdel. Skousla mi čuráka a já ji zase vrátil ránu na zadek. Další kousnutí mě už zabolelo tak, že jsem ji svalil na zem a převalil se na ní. Rozkročil jsem se a sedl si na ní. Oči měla úplně rozvášněné bojem a vrčela jako divoká kočka.

Chytil jsem jí za její mokrý cecky a stiskl. Vystříklo z ní několik pramínků mléka a Helena zasténala. Nevím, jestli bolestí nebo rozkoší a bylo mi to jedno. Popadl jsem jí jeden cecek a druhou rukou jsem jí zvedl hlavu za vlasy, až si bradu zabořila mezi kozy. Namířil jsem její ohromný cecek bradavkou na obličej a zmáčkl. Na tvář jí dopadlo jen několik kapek. Nabral jsem teda do hrsti víc jejího prsu a zmáčkl ho jako balónek. Začalo z ní stříkat a mléko jí teklo po obličeji do pusy a na bradu, zavírala oči, aby se jí do nich nedostalo.

Chytila mě za vlasy a stáhla mě se sebe. Lehla si na mě a já cítil, jak mi po těle teče z jejích koz. Zvedla se a teď klečela na mě zase ona. Popadl jsem její kozy do obou rukou a přitáhl si je k puse. Začal jsem jí na střídačku tahat za cecíky, jako bych dojil krávu. Proudy mléka mě stříkaly do pusy, ale já je nepolykal, crčelo mi to do pusy a Helena jen chrčela rozkoší, prohýbala se jako kočka s každým výstřikem. Když jsem měl v puse už dost, nadzvedl jsem se a přitáhl jsem si její hlavu k polibku.

Nic netušící Helena pootevřela ústa a v tu chvíli jsem ji celou dávku stříknul do krku. Začala se kuckat a dusit. Svalila se ze mě a vykašlávala mléko. Zvedl jsem se a odešel jsem se osprchovat. Smrděl jsem mrdkou, potem a mlékem. Koupelnu jsem našel brzo. Vlezl jsem za závěs a pustil na sebe horkou sprchu.

Zavřel jsem oči a hlavou mě probíhal dnešní večer, nebo spíš noc. Teprve teď mě docházelo, jaká perverzní vášeň nás všechny zajala. Najednou zašustil závěs a do sprchy ke mě vlezla Helena. Vzala do ruky mýdlo a pomalu si namydlila ruce, pak se začala omývat, dívala se mi přitom do očí a pomalu si smývala cestičky mléka. Pak, namydlená vstoupila ke mně pod proud sprchy a začala se o mě otírat namydleným tělem. Stáhla z věšáku sprchový gel a na dlaň si trochu vymáčkla.

Začala mě mydlit a každý její dotek končil u mého čuráku, který se zase začal stavět. Klekla si a začalo ho mydlit. Druhou rukou mě mydlila záda a zadek a zajížděla přes anál zezadu ke koulím a jemně mě škrabala nehty. Pak mi ho vzala do pusy, jednou rukou mi mydlila koule a druhou rukou mi mydlila zadek. Vždycky, když mě přejela přes řitní otvor, stáhly se mi samovolně půlky.

Nedala se a mydlila a cucala mě dál. Pomalu jsem zjišťoval, že mi je to velmi příjemné, když mi takhle dráždí prdel. Pustila mi ocas a jemným tlakem mě přinutila otočit k sobě zadkem. Jednu ruku podvlékla mezi mýma nohama a honila mi čuráka. Druhou mi smývala z prdele mýdlo. Najednou jsem ucítil, jak zabořila obličej mezi moje půlky a jezdí mi po análu teploučkým jazykem.

Řekl jsem si, když to dělá, tak to asi chce a přestal jsem se stydět. Naopak jsem se předklonil co nejvíc a vychutnával ten nezvyklý zážitek. Zajížděla mi špičkou jazyka až do análu a divoce mi přitom honila čuráka. Najednou jsem ucítil tlak v řiti, jak do mě strčila prst.

Počáteční bolest pominula hned a já vnímal, jak v mé prdelce vrtí prstíkem. Začalo mě škubat v ocasu a já začal stříkat na kachlíčkovanou stěnu. Tak prudké a bohaté výstřiky jsem neměl za celý večer. A to jsem si myslel, že v sobě už nemám ani kapku. Když jsem dostříkal, vytáhla mi pomalu prst ze zadku a opláchla si ruku a ústa. Pak mě odstrčila a začala v kleče slízávat semeno z kachlíčkované stěny.

Očistila ji dokonale a sedla si pode mne s roztaženýma nohama. Nevěděl jsem, co chce, když se začala mokrou a kluzkou píčou třít o moji nohu, trochu jsem ji zvedl a ona se na ní začala narážet! Nejdřív jsem cítil jen teplo na mém palci, ale zasunula si ji ještě hloub a začala přirážet.

Začala zase chrčet a tahle zvláštní soulož ji vzrušovala, že tekla víc než celá sprcha. Trochu se natočila a moje noha do ní vklouzla! Sice jen půl chodidla, ale i to bylo až až.

Amateri z sex s matkou

DLOUHÁ VIDEA SEXTAZE CZ

Dceři jsem vyšukal prdel při análním sexu a její matka se ošukala na mé noze zaražené v její píče, až se z toho při orgasmu divoce pochcala. Prostě promrdaná . Syn šuká matku incest sex. Rychlá a zběsilá jízda na přítelovém penisu! xhamster. Rychlá a zběsilá jízda na přítelovém penisu! Amatérské incest porno matky se. amater sex mama suka syna. dlouhá videa zdarma, Svérázná, šukání mámy, poprosit, mrdání matky, lesbičky, opilá matka porno, janet mason, mámy, nevlastní. Nadržené matky. Máma udělá Svlékací poker a šukání s vlastní matkou. Sex se starou mámou na gauči. Sex se. Amatéři fotí sex ve všech jeho podobách. Na fotkách naleznete jek lehkou Matka. Matka. Pohlaví. žena. Orientace. hetero. Věk. 29 let. Registrace. Syn vylíže matku ve spánku a pak s ní má sex xvideos Incest sex syn se udělá s matkou xvideos Incestní sex syn a jeho matka na chatě o víkendu xhamster.

BRNO SEX FAKE HOSPITAL