Amateri cz mrdani zdarma

amateri cz mrdani zdarma

Každopádně díky za zveřejnění, moc pěkné video. Někajé detailní záběry zásunu by byly? Taky bych do toho šel. Ctverka by stala za hrich. Joo, tak takhle to chci, na tvrdo a bez okolků, byla bych za dvě vteřiny. Libi se mi moc. Přepsat Výchozí Do oblíbených. Tato funkce je dostupná pouze pro VIP členy. Přírodní feromony pro muže. Nyní chatuje 4 uživatelů. Nová registrace Zapomněli jste heslo? Pro hodnocení videa se musíte přihlásit.

Luxusni kocicka a pekne jsi ji to ukazal. Co dělat a jak to zařídit. Tuhle otázku si kladl během celé zkoušky. Ale už po několika větách věděli, že to mohou vysypat přímo. Nejlepší by bylo, řekl Jirka, kdybychom jeli někam na vzduch. Čtveřice si sedla do stodvacítky a uháněla od města. Jirka při rozvodu uhájil i chalupu, kterou do půlky bývalé manželce proplatil a tak si tam občas mohl někoho přivést.

Měl sice blízké sousedy, ale ani jednoho z jejich městečka. A to, že přijel někdo v tuhle pozdní dobu, nebylo v chalupách nic divného. Do města to bylo kousek a někdo tam dokonce celé léto i nastupující podzim bydlel a dojížděl odtud do zaměstnání a také do kina nebo na koncerty. A Jirka byl proslulý návštěvník kulturních akcí. Holky ten nápad, jet na chalupu, přivítaly. Počáteční rozpaky rychle vystřídala touha zažít něco neobvyklého, nějaké dobrodružství.

Chlapi hrají divadlo, tak to nebudou nějací hlupáci, řekly si. Mělo by to být, jak se říká, na úrovni. Na začátku ale bylo nutné udělat hned několik praktických věcí. Mírně zatopit, alespoň dřevem, a připravit něco k pozdní večeři a hlavně se po tom zkouškovém výkonu napít. A jak se také v takovém případě dělá, udělat si prostě bene. K tomu, aby pobyt byl pohodlný, sloužila na chalupě všemožná zařízení. Obývák byl poměrně rozlehlý, představoval tři válendy a slušný otoman, ložnice, pokud se dala ložnicí nazvat, obsahovala další dvě válendy.

Když se dvojice po dvojici napila a najedla, sedli si Jirka a Vláďa tak, aby měli holky v těsné blízkosti. Martina u Jirky, Zdenka pak u Vládi. Už v obýváku se mohli všichni čtyři blíž seznámit.

Tak nějak jakoby mimochodem vzal každý z nich holku za ruku, pohladil po stehně. Při rozhovoru došlo i na doteky boků, a neuplynula ani hodina, když se začali všichni čtyři líbat. Jirka jako hostitel odtáhl Martinu do ložnice, i když tam bylo poněkud chladněji. Nechám obývák Vláďovi, je to fér, řekl si pro sebe. Ten už nelenil a sáhl Zdence do výstřihu.

Hluboký polibek a dotyk se Zdenčinými prsy stupňoval jejich vzájemné úsilí po těsnějším objetí. Při dalším polibku položil Vláďa Zdeňku na válendu a lehl si přímo na ni. Znovu se zabořil do jejích prsou a začal jí rozepínat halenku. Zdeňka nečekala a dotáhla svlékání horní části těla do konce. Vláďa už něco v životě viděl, ale krásu Zdenčina poprsí musel zvláštním způsobem ocenit.

Jsi krásná holka, řekl jí a znovu ji políbil. Současně jí pohladil její prsa, jedno po druhém, a začal třít bradavky. Zdeňka se prohnula rozkoší. Mimoděk roztáhla nohy, jimž se nyní začal Vláďa víc věnovat. Současně se jí zakousl do pravého ňadra a začal jí je vášnivě cucat.

Pak se dotkl pravého stehna a přejel jej až ke kundě. Cítil, že už jí má provlhlou. Dostal se jednoduchým pohybem pod sukni a nahmatal kalhotky. Ještě chvilku, za stálého líbání, jí třel píču přes kalhotky, až přes horní gumičku zamířil po břiše do ochlupení. Zdeňka na to reagovala při polibku slastným zamručením.

Ponořil prsty dovnitř, vyhledal oba pysky a posléze se dotkl i poštěváčku. Cítil, jak jí kunda vlhne čím dál víc a pohybem poštěváčku, jeho stálým honěním se současně zvyšovala i její slast a přibývající vzrušení. Slyšel její vzdechy, když skončil s líbáním a začal se plně věnovat jejímu svlékání.

Zdeňka ale vyskočila a rychle se svých svršků zbavila sama. Nečekal už na nic a začal si svlékat kalhoty, košili a tričko. Lehl si vedle Zdeňky a znovu ji začal, tentokrát už prudčeji, dráždit na prsou a současně i na poštěváčku. Když už její dech natolik zesílil, že bylo znát její připravenost na mrdání, lehl si na ní a vnikl do ní svým už stojícím čurákem. Zdeňka se k němu několikrát mohutně přirazila, jako by chtěla naznačit, jak jí je to počínající šoustání milé.

Stačila mu pošeptat, že má DANU a že se nemusí bát to do ní nastříkat. Vláďa povzbuzen tímhle zjištěním ještě zesílil rytmus svých pohybů.

Jak zrychlil rytmus mrdání, cítil, jak Zdenina kunda ještě více vlhne, dokonce bylo slyšet, jak jeho čurák, zmítající se v píče, pěkně mlaská. A pak to přišlo. Vláďa zrychlil až na přímo nepřetržitý rytmus, jeho tělo se vzepjalo a pták se snad ještě víc ztopořil.

Celým jeho tělem projel ten slastný vrchol, a do poslední kapky do Zdeňky vystříkal svojí nahromaděnou mrdku. Ta, když pocítila ještě větší zmohutnění Vláďova čuráku, dostala se také k vrcholu, sevřela jeho nohy svými stehny a současně jej ještě víc objala v milostné křeči.

Velký vzdech a několik téměř vzlyků pak následovalo z jejích úst. To byla nádhera, řekla po chvilce. Nějaký čas tak ležely a snad to byla náhoda, že slyšeli i zakončení mrdačky vedle v ložnici. Vláďa se odhodlal odskočit si pro nějaké pití a viděl, jak Jirka už leží u zcela nahé Martiny.

S omluvou se ale vzdálil. Jirka zabručel něco o tom, že teď nás snad už nebudou dál otravovat, a začal Martinu znovu dráždit mezi stehny. I když to bylo ze začátku spíše škádlení, dalo se očekávat, že se začnou líbat a přikročí znovu k něčemu, co dělali předtím. Leželi oba na boku a to tak, že Jirka měl Martinu před sebou.

Levý prostředníček zasunul mezi stehna a dráždil pysky a později i poštěvák tak, že mu Martina odpověděla souhlasným zamručením. Jirka se nad ni nasunul, stále ještě z boku a líbal Martinu na krku. To byla její citlivá zóna.

A když se k tomu přidalo i dráždění jejích prsou, nemohlo to dopadnout jinak, než že si Jirka Martinu přisunul k sobě a vrazil do ní svůj znovu postavený ocas. Byla to poloha zezadu z boku, kterou měl Jirka rád. Věděl, že se tak dostane poměrně hluboko do kundy své společnice. Zároveň se těsně přitiskl k jejímu rozpálenému tělu. Jirkovo laskání pokročilo k tomu, že se jí lehce zakousl do jejího zátylku.

Navíc zvýšil rytmus mrdání tak, Martina se k němu ještě víc přirážela. Po čtvrthodině už ale cítil, že se mu znovu blíží výstřik.

. 2. srpen Diskuzní a seznamovací portál a zdarma videochat pro amatéry. Amatéři fotí amatérské fotky a amatérské videa. Mrdání zezadu. líbí? Bodové Komentáře k videu - Mrdání zezadu. Ikona jůůů krása pěkné mrdáni ze zadu. Najdete u nás video chat zdarma, erotické fotky i amatérská videa. Můžete tu narazit na svou pošťačku, kolegu z vedlejší kanceláře nebo třeba souseda. Měla jsem nádherný sen, jak jsi tvrdě mrdal mojí píču. Tekla jsem blahem z tvrdých přírazů velkého ocasu a při orgasmu jsem to již nevydržela a pochcala se .

Amateri cz mrdani zdarma

Stare kundy sex eroticka seznamka

Amateri cz mrdani zdarma

březen insatiablekisses.info – Nejnavštěvovanější erotický portál. Amatéři točí své šukání SDÍLET | STÁHNOUT ZDARMA. ( hlasů). Vlož si video do. červenec Diskuzní a seznamovací portál a zdarma videochat pro amatéry. Amatéři fotí amatérské fotky a amatérské videa. Seznamka a fotoseznamka. Komentáře k videu - hezké mrdání. Ikona No taky bych tě hezky mrdal..!!. 3. říjen Amatéři fotí amatérské fotky a amatérské videa. Mrdani. Damska rychlovka:]. Staci se s ni nemazlit a je do minuty:] Komu se nelibi.